Orlęta Kielce 2003 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Przypominamy o nowej formie płatności
  •        

!!! OPŁATY !!!

Składki klubowe należy wpłacać przelewem na niżej podany nr konta do dnia 5 każdego następnego miesiąca. W tytule przelewu powinna znaleźć się informacja: imię i nazwisko oraz za jaki miesiąc dokonywana jest wpłata.

      Numer rachunku bankowego:       42 1160 2202 0000 0002 6595 3969.

             Posiadacz rachunku                     Sylwia Sitarska

Jest to rachunek stworzony tylko dla naszej drużyny. Pierwszą  dwie opłaty  należy uiścić do 5 września 2014 i 5 października 2014  w kwocie 60,00 zł,  z czego 50,00 zł przekażemy na klub a 10,00 zostanie na koncie na drobne zakupy dla dzieci

Kalendarium

31

08-2014

niedziela

01

09-2014

pon.

02

09-2014

wtorek

16.15 trening orlik ul. Ściegiennego

03

09-2014

środa

04

09-2014

czwartek

17.00 trening w klubie ul.Warszawska

05

09-2014

piątek

17.00 trening w klubie ul.Warszawska

06

09-2014

sobota

To My

​Trener: Rafał Goraj


  • Michał Sitarski
  • Jakub Grzela
  • Wiktor Falana
  • Jakub Durlik
  • Jakub Harabin
  • Jan Rogóż
  • Kamil Święcki
  • Adrian Kudelski
  • Dawid Duda
  • Kacper Szymaniak
  • Marcin Jamioł
  • Jakub Bigos
  • Kacper Kwapisz
  • Łukasz Wojciechowski
  • Bartek Zieliński
  • Dominik Orliński
  • Damian Sowiński
  • Krystian Rodzim
  • Maciej Pokora

Aktualności

Podział na grupy w lidze Młodzik młodszy 2003

  • autor: orletakielce2003, 2014-08-25 07:18

Grupa I                                  Grupa II                                                     Grupa III
1 KS Smyków                      
  1 ASTRA Suchedniów                                 1 KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.

2 BUCOVIA Bukowa                2 GRANAT Skarżysko-Kam.                        2 STAL Kunów

3 GLKS Krasocin                    3 LUBRZANKA Kajetanów                            3 JUVENTA Starachowice

4 KKP KORONA I Kielce         4 ASTRA Piekoszów                                    4 GKS Rudki          

5 WIERNA Małogoszcz           5 POLONIA Białogon                                   5 KKP KORONA II Kielce   

6 PARTYZANT Radoszyce       6 ORLĘTA Kielce

 

Grupa IV                                                           Grupa V
1 OLIMPIA-POGOO Staszów                             1 WISŁA-JUNIOR Sandomierz

2 CZARNI Połaniec                                            2 OLIMPIA Kleczanów

3 PIAST Stopnica                                              3 KLIMONTOWIANKA Klimontów

4 VICTORIA Skalbmierz                                     4 HURAGAN Wilczyce

5 POLANIE Pierzchnica                                     5 AGRICOLA Łoniów

6 SPARTAKUS Daleszyce                                  6 ARKA Koprzywnica


SKŁADKI KLUBOWE

  • autor: orletakielce2003, 2014-08-13 12:34

Od sierpnia tego roku zostały zmienione zasady  przekazywania składek na klub. Wszelkie informację zawarte są w bocznym panelu strony startowej w zakładce OPŁATY.

 


Piłkarska liga internetowa (Fantasy Liga)

  • autor: orletakielce2003, 2014-07-18 09:44

Zapraszam wszystkich do zabawy internetowej w piłkarskiej lidze internetowej Fantasy Liga. (http://fantasyliga.wp.pl/main/login )  Zabawa polega na wyborze meczowej jedenastki przed każdą kolejką piłkarską. Piłkarze punktują w zależności od ich postawy w realnym meczu i tak np. jeżeli w składzie mamy napastnika który strzelił gola to mamy za niego określoną ilość punktów (jak dobrze pamiętam 4). Wygrywa oczywiście drużyna która zdobędzie największą ilość punktów po całej rundzie. Stworzyłem specjalną ligę w której możemy rywalizować Orlęta Kielce 2003, kod: 744876472 Wszystkich zainteresowanych zapraszam do założenia konta w Fantasy Lidze, stworzenia drużyny i zapraszam do naszej ligi.



Najnowsza galeria

Otwarcie sezonu 2014/2015 CZĘSTOCHOWA
Ładowanie...

Reklama

WAŻNOŚĆ BADAŃ LEKARSKICH

Michał Sitarski   31.10.2014 

Jakub Grzela   31.12.2014

Wiktor Falana   

Jakub Durlik      31.10.2014 

Jakub Harabin    31.10.2014 

Jan Rogóż          30.11.2014

Kamil Święcki       31.10.2014 

Adrian Kudelski    

Dawid Duda             31.10.2014 

Kacper Szymaniak      

Marcin Jamioł      

Jakub Bigos        

Kacper Kwapisz        31.10.2014 

Łukasz Wojciechowski     31.10.2014     

Bartek Zieliński        

Dominik Orliński       31.10.2014 

Damian Sowiński       

Krystian Rodzim        31.10.2014 

Maciej Pokora       31.10.2014